Zaznacz stronę

Skup starych maszyn rolniczych, cała Polska!

Gwarantujemy:

  • Gotówkę do ręki nawet w 24H!
  • Możliwość zamiany sprzętu rolniczego na inny
  • Najlepsze ceny na rynku
  • Szybki odbiór maszyn 
  • kupujemy również uszkodzone lub niekompletne sprzęty

 

Skup starych maszyn rolniczych, cała Polska!

Gwarantujemy:

  • Gotówkę do ręki nawet w 24H!
  • Możliwość zamiany sprzętu rolniczego na inny
  • Najlepsze ceny na rynku
  • Szybki odbiór maszyn 
  • kupujemy również uszkodzone lub niekompletne sprzęty

 

Nasza firma działa w każdej dziedzinie prowadząc również skup starych maszyn rolniczych

nasza fima posiada wiele działów. Jednym który pragniemy wyróżnić to skup starych maszyn rolniczych. Jesteśmy w pełni świadomi że dalej wielu z was rolników korzysta ze starych maszyn rolniczych. Mu chcemy dać 100%zadowolenia naszym klientom dlatego kupimy również takie maszyny rolnicze. Nasza firma prowadzi skup ciągników rolniczych i maszyn wszystkich marek. Od starych ursusów po zetory czy Belarusy. My nie przywiązujemy uwagi czy są to stare ursusy 355, zetor k 25 czy MTZ 82. Kupimy je wszystkie bez względu czy posiadają napęd 4×4 czy nie. Kupujemy ciągniki z każdym rodzajem silnika również dwu, trzy czy też sześciocylindrowe. Wygląd wizualny dla nas nie jest aż tak ważny. Może być jak nowy lub nadawać się tylko do remontu. Należy zapamiętać że nasz skup starych maszyn rolniczych działa kompleksowo.

 

Jakiego rodzaju maszyny rolnicze kupujemy?

 

Nasza firma kupuje wszystkie maszyny rolnicze jakie tylko używane są w gospodarstwie. Z pewnością kupimy od ciebie wszystkie przyczepy rolnicze sztywne jak i wywrotki. Jeśli posiadasz kombajny zbożowe kosiarki dyskowe czy bębnowe siewniki, pługi koniecznie do nas napisz. Nasz skup starych maszyn rolniczych odkupuje praktycznie wszystko co tylko wykorzystywane w gospodarstwie.

 

Zamień swój niewykorzystywany sprzęt rolniczy w realną gotówkę!

W naszych gospodarstwach wielokrotnie jest wiele maszyn rolniczych, które nie spełniają już swojej roli. Ciężko je sprzedać gdyż niejednokrotnie wielu rolników darzy te maszyny rolnicze dużym sentymentem. Wiąże się to z tym iż bardzo często te właśnie maszyny rolnicze służyły bezawaryjnie wiele lat. Teraz zmęczone upływem czasu swoją w stodołach lub pod gołym niebem niszczejąc tylko i tracąc swoją pierwotną wartość. Właśnie w tym monecie pojawia się nasz skup kupujący takie maszyny. Możecie być pewni że nie potniemy waszych maszyn na złom. Każdą maszynę rolniczą jaką kupimy zawsze remontujemy w taki sposób by dalej służyła innym rolnikom.

 

Posiadasz ursusa 330 1012 może starego 914? Bądź pewny że nasz skup maszyn rolniczych odkupi od ciebie te maszyny.

Te ciągniki rolnicze dalej służą w wielu gospodarstwach rolniczych. Wielu ludzi ceni je za niskie spalanie niewygórowane koszty eksploatacji a co najważniejsi wysoką niezawodność. Rodzime ursusy c360 były produkowane nieprzerwanie od wielu lat. Jednymi z pierwszych modeli były c4011 i c355. Oby dwa modele posiadały resorowaną oś przednią. Ursus c4011 różnił się niezbyt udanym układem kierowniczym. Takich ciągników do tej pory jest mnóstwo na naszych wsiach. Można powiedzieć że zmotoryzowały naszą polską wieś. Niezależnie od stanu możesz być pewny że nasz skup starych maszyn rolniczych odkupi te ciągniki rolnicze od ciebie.

 

Jeśli posiadasz tego rodzaju ciągnik i nie używasz go to trafiłeś na idealną firmę. Nie pozwól na powolną degradację tych maszyn i utratę wartości. Właśnie nasz skup maszyn rolniczych pozwoli ci zamienić te maszyny w gotówkę która na pewno ci się przyda w dalszych inwestycjach.

Skup starych maszyn rolniczych który działa kompleksowo.

Dla naszej firmy odległość nie stanowi żadnego problemu. Obłuskujemy każdy zakątek polski bez względu czy twoje miejsce zamieszkania to dolnośląskie pomorskie czy wielkopolskie. Bez względu na odległość dojedziemy w każdy zakamarek kraju. Nasz skup ciągników rolniczych i innych maszyn posiada wykfalifikowanych kierowców więc odbierzemy maszyny rolnicze na własny koszt.

Dzięki doświadczeniu i wielu latach w branży nasz skup maszyn rolniczych zadowolił już setki klientów. Znamy potrzeby naszych klientów dlatego wprowadziliśmy do oferty możliwość wymiany na inny sprzęto rolniczy jaki mamy w naszej ofercie. jeśli chcesz wymienić swoje stare maszyny rolnicze to trafiłeś idealnie. My zawsze weryfikujemy stan oferowanych przez nas maszyn rolniczych dlatego zawsze wiesz co kupujesz. Dla naszych klientów działamy nieprzerywanie cały tydzień.

 

 

 

Co odkupi od ciebie nasza firma?

Maszyny rolnicze

Ciągniki rolnicze

Maszyny budowlane

Jesteśmy do twojej dyspozycji

Maszyny rolnicze

Ciągniki rolnicze

Maszyny budowlane

Jesteśmy do twojej dyspozycji