Zaznacz stronę

Skup maszyn rolniczych cała polska!

Gwarantujemy:

 • Gotówkę do ręki nawet w 24H!
 • Możliwość zamiany sprzętu rolniczego na inny
 • Najlepsze ceny na rynku
 • Szybki odbiór maszyn 
 • kupujemy również uszkodzone lub niekompletne sprzęty

 

Skup maszyn rolniczych cała polska!

Gwarantujemy:

 • Gotówkę do ręki nawet w 24H!
 • Możliwość zamiany sprzętu rolniczego na inny
 • Najlepsze ceny na rynku
 • Szybki odbiór maszyn 
 • kupujemy również uszkodzone lub niekompletne sprzęty

 

Rolniku witaj na stronie SKUPU NASZYN ROLNICZYCH. Jeśli borykasz się z problemem sprzedaży jakiejkolwiek maszyny rolniczej właśnie trafiłeś w idealne miejsce. Nasza firma wychodzi naprzeciw twoim oczekiwaniom oferując skup maszyn rolniczych każdego typu i rodzaju bez względu na stan techniczny. Odkupimy od ciebie wszystko, również uszkodzone niekompletne lub stare maszyny rolnicze. Jeśli chodzi o wycenę i płatność zapewniamy jasne i proste warunki wyceny maszyn rolniczych. By otrzymać ofertę wyślij do nas zdjęcia, miejscowość oraz oczekiwaną cenę. Nasi konsultanci niezwłocznie po zapoznaniu się z twoją sprawą i skontaktują się z tobą by przedstawić ci warunki finalizacji transakcji odkupu maszyn rolniczych. Nasza główna cecha to szybka wycena która jest całkowicie bezpłatna. W wypadku finalizacji transakcji gwarantujemy bezpłatny odbiór na terenie całej polski na własny koszt oraz płatność gotówką. Zadowolenie klientów jest zawsze dla nas kluczowe.

Jako nieniczni na rynku oferujemy możliwość wymiany twojego sprzętu na nowy lub inny z naszej oferty. Potrzebujesz większego ciągnika lub innej maszyny z pewnego źródła? Zapraszamy do kontaktu

 

Jakie maszyny rolnicze skupuje nasza firma?

Jako profesjonaliści jesteśmy w stanie zapewnić skup maszyn rolniczych każdego rodzaju. Od ciągników rolniczych po każdą inną maszynę rolniczą. Jeśli więc chcesz sprzedać jakiekolwiek maszyny rolnicze zachęcamy do kontaktu. Nasz skup maszyn z pewnością odkupi od ciebie następujące maszyny rolnicze:

 • ciągnik rolniczy
 • przyczepę wywrotkę
 • ładowarkę teleskopową
 • tury
 • kosiarki bębnowe
 • kosiarki dyskowe
 • kombajn zbożowy
 • talerzówkę
 • sieczkarnię do kukurydzy
 • pług zagonowy i obrotowy
 • rozrzutnik obornika
 • siewnik zbożowy
 • agregat uprawowo-siewny
 • oraz wszelkie inne sprzęty rolnicze

Czy oferujemy skup ciągników rolniczych?

Oczywiście, nasza firma prowadzi skup maszyn rolniczych każdego rodzaju. Zaczynając ciągników przez kombajny czy przyczepy rolnicze. Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu. Jeśli twój traktor jest w złym stanie technicznym lub ma niejasną sytuację prawną również możesz wysłać do nas zgłoszenie. Nasza firma jest otwarta na wszystkie zgłoszenia zapewniając skup ciągników rolniczych w każdym stanie.

Zły stan techniczny maszyny to nie problem!

Twoje maszyny rolnicze są w złym stanie technicznym lub wymagają naprawy? Nie trać czasu na długie i kosztowne naprawy i długo trwałe przygotowania do ogłoszenia sprzedaży. Nasz skup maszyn rolniczych zapewnia odbiór również takich sprzętów. Często naprawy wymagają znacznych nakładów finansowych oraz czasowych. Często bez gwarancji zwrotu inwestycji. My zapewnimy odbiór takich maszyn rolniczych gwarantując najlepszą cenę na rynku przy minimum formalności.

Pewny sposób na szybką gotówkę przy minimum formalności

Jeśli pilnie potrzebujesz gotówki to kredyt nie jest jedynym rozwiązaniem. Jeśli osiadasz maszyny rolnicze które są ci nie potrzebne to dzięki naszemu skupowi maszyn rolniczych możesz sprzedać je błyskawicznie. Prowadzimy również zabytkowych lub skup starych maszyn więc jeśli myślisz że kwalifikują się tylko na złom to najprawdopodobniej się mylisz. Wycenimy twoją maszynę, zapewnimy transport we własnym zakresie a płatność nastąpi błyskawicznie na miejscu prosto do twoich rąk.

Czy odkupujemy stare maszyny rolnicze?

Nasz skup maszyn rolniczych działa kompleksowo odkupując ciągniki, przyczepy, kombajn oraz inny sprzęt stary czy zabytkowy. Nasza firma dba o zadowolenie klientów ściągając z nich konieczność długiego i kłopotliwego procesu sprzedaży. Szczególnie w wypadku zabytkowych maszyn ten proces może być długotrwały a wyszukiwanie nabywcy może być kłopotliwe. Dzięki nam już nie trzeba marnować czasu z ogłoszeniami. Wystarczy jeden telefon do skupu maszyn rolniczych by twoja maszyna została sprzedana.

Do kogo kierujemy ofertę skup maszyn rolniczych

My odkupujemy maszyny rolnicze głównie od rolników. Jednak chętnie współpracujemy z każdą z firm. Jeśli jesteś sprzedawcą sprzętu i chcesz pozbyć się szybko zbędnego sprzętu czy ciągnika również możesz się z nami skontaktować. Obsługujemy wszystkie firmy posiadające ciągniki rolnicze czy innego rodzaju sprzęt rolniczy. Dzięki szerokiej ofercie możliwości skupu maszyn rolniczych jesteśmy w stanie spełnić każde wymagania i obsłużyć każdego klienta. Nasz skup zawsze zapewnia odbiór i transport maszyn rolniczych od każdego naszego klienta. Dzięki najlepszej ofercie jesteśmy pewni że spełnimy wymagania każdego.

Dlaczego skup maszyn rolniczych?

Pozostawienie maszyn rolniczych w skupie jest najszybszym i najwygodniejszym sposobem na sprzedaż maszyn rolniczych czy ciągników. Zawsze zapewniamy naszym klientom najlepsze ceny na rynku. Pomogliśmy już wielu rolnikom odkupując wszelakiego rodzaju maszyny szybko i sprawnie. Nasz skup maszyn rolniczych odbiera wszystkie kategorie maszyn. Używane jak i te zupełnie nowe maszyny rolnicze.

Jakie są najważniejsze cechy naszego skupu

Nasz skup zawsze jest otwarty na każde zgłoszenie. Nie ograniczamy się tylko do określonych maszyn. Jesteśmy pewni że nasz skup zawsze zaoferuje najlepszą ofertę. Odkupujemy wszystkie kategorie sprzętu rolniczego zarówno nowe jak i używane. Nie ważne czy jest to wielki kombajn czy tylko mały ciągnik. Transport zawsze organizujemy we własnym zakresie. My zawsze płacimy gotówkę prosto do rąk więc sprzedaż maszyn w naszym skupie zawsze jest bezpieczna i korzystna.

Dlaczego sprzedaż na własną rękę sprzętu rolniczego może być kłopotliwa?

Jak wiadomo każdy kupuje oczami. Przez co na sprzedającym ciąży obowiązek przygotowania maszyny do sprzedaży. Nieraz koniecznie prócz mycia trzeba naprawić maszynę by móc uzyskać zadowalającą kwotę rekompensującą nakład czasu i pracy. Nie każdy dysponuje taką ilością czasu oraz pieniędzy. Dlatego właśnie nasza firma oferuje skup każdej maszyny. Dzięki temu unikniesz tego całego długotrwałego procesu szybko i sprawnie sprzedając każdą maszynę jaką używasz w gospodarstwie.

Z nami zawsze uzyskasz realną cenę rynkową nawet w 24H!

Ceny na portalach internetowych znacznie się od siebie różnią. Wpływa na to wiele cienników takich jak rodzaj stan czy wiek maszyny. Cena zamieszczona w ogłoszeniu często jest zawyżona gdyż jak wiadomo w grę wchodzą negocjacje cenowe. Nasi specjaliści na przestrzeni wielu lat nabyli stosowne doświadczenie i dokładnie znają realia rynku precyzyjnie wyceniając każdą maszynę. Z nami uzyskasz realną cenę rynkową każdego swojego bez bez względu czy to będą traktowy kombajny.

Jakie obszary obsługuje nasza firma?

My zapewniamy że odbierzemy każdą maszynę rolniczą z dowolnego miejsca w Polsce. Nie ważne czy mieszkasz niedaleko dużego miasta czy w małej wsi. Nasi kierowcy to najlepszej klasy specjaliści. Świetnie znają realia naszych dróg i żadne bezdroże nie jest im straszne.

Nie zwlekaj więc i korzystaj z oferty naszego skupu sprzętu rolniczego

Co odkupi od ciebie nasza firma?

Maszyny rolnicze

Ciągniki rolnicze

Maszyny budowlane

Jesteśmy do twojej dyspozycji

Maszyny rolnicze

Ciągniki rolnicze

Maszyny budowlane

Jesteśmy do twojej dyspozycji